• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1
  • Донорські кошти

Коригування проектної документації на об’єкт: «Будівництво нової автомобільної дороги Львів – Краковець, Львівська область» (ДК 021:2015: 45220000-5 – Інженерні та будівельні роботи)

Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами). Закупівля здійснюється згідно Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, яка ратифікована Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility). Закупівля проводиться в рамках реалізації проєкту: «Публічний інвестиційний проєкт «Будівництво нової автомобільної дороги Львів — Краковець, Львівська область. Коригування». Закупівля Фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility”; Захід (крок), передбачений Планом України, у рамках якого здійснюється закупівля: 11.7 (Інвестування не менше 350 млн євро в транспортну інфраструктуру). Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 6 робочих днів
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 6 робочих днів

30 833 333.33 UAH без ПДВ
Номер: 06ab2e0b2a3d4f33a349204f7911a16e
Внутрішній номер закупівлі: 29986538
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-04-006121-a   
Замовник: СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Остапчук Ігор Романович +380322630021 tender.lv@restoration.gov.ua
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 30 833 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.08.2026 13:20 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.08.2026 13:20 - 19.08.2026 18:00
Аукціон: 20.08.2026 12:27 - 20.08.2026 13:08
Період кваліфікації: з 20.08.2026 13:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴30 833 333.33 Коригування проектної документації на об’єкт: «Будівництво нової автомобільної дороги Львів – Краковець, Львівська область» (ДК 021:2015: 45220000-5 – Інженерні та будівельні роботи)