-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Коригування проектної документації на об’єкт: «Будівництво нової автомобільної дороги Львів – Краковець, Львівська область» (ДК 021:2015: 45220000-5 – Інженерні та будівельні роботи)
Оголошено тендер
37 000 000.00
UAH
Номер:
56989697bb2c401c9cf3dbb33fd62674
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-006693-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25253009
-
Адреса:
79053, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО, будинок 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25253009
-
Контактна особа:
Остапчук Ігор Романович +380322630021 tender.lv@restoration.gov.ua
-
Адреса:
79053, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО, будинок 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
37 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Коригування проектної документації на об’єкт: «Будівництво нової автомобільної дороги Львів – Краковець, Львівська область» (ДК 021:2015: 45220000-5 – Інженерні та будівельні роботи)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами). Закупівля здійснюється згідно Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, яка ратифікована Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility). Закупівля проводиться в рамках реалізації проєкту: «Публічний інвестиційний проєкт «Будівництво нової автомобільної дороги Львів — Краковець, Львівська область. Коригування». Закупівля Фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility”; Захід (крок), передбачений Планом України, у рамках якого здійснюється закупівля: 11.7 (Інвестування не менше 350 млн євро в транспортну інфраструктуру). Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.08.2026 12:36
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами). Закупівля здійснюється згідно Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, яка ратифікована Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility). Закупівля проводиться в рамках реалізації проєкту: «Публічний інвестиційний проєкт «Будівництво нової автомобільної дороги Львів — Краковець, Львівська область. Коригування». Закупівля Фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility”; Захід (крок), передбачений Планом України, у рамках якого здійснюється закупівля: 11.7 (Інвестування не менше 350 млн євро в транспортну інфраструктуру). Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
-
Дата публікації:
04.08.2026 12:36
Дата модифікації:
04.08.2026 12:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Коригування проектної документації на об’єкт: «Будівництво нової автомобільної дороги Львів – Краковець, Львівська область» (ДК 021:2015: 45220000-5 – Інженерні та будівельні роботи)
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.07.2027
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється згідно з Рамковою угодою між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, яка ратифікована Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility) та Постанови КМ України від 15.05.2026 № 650
Код класифікації видатківКПК-2026:3101150 - Реалізація публічних інвестиційних проектів Міністерства розвитку громад та територій України
Сума5 000 000.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписІнші джерела фінансування, не заборонені Законодавством
Код класифікації видатків
Сума32 000 000.00 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
DREAM-UA-060526-005D97C8
Назва проєкту:
Будівництво нової автомобільної дороги Львів-Краковець, Львівська область.Коригування.
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-060526-005D97C8