-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Канцелярські товари
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-005145-a
Для створення рівного конкурентного середовища учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ.
Завершена
35 067.83
UAH без ПДВ
Номер:
9d6810d8df30442b85b8c7463527e238
Внутрішній номер закупівлі:
29985593
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-005145-a
Замовник:
КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03491091
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Жилянська, будинок 47 Б
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Світлана Авраменко +380501452054 avramenko.kmcz@ukr.net https://kie.dcz.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 067.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 12:28 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 12:28 - 12.08.2026 00:00
Аукціон:
з 12.08.2026 13:12
Період кваліфікації:
12.08.2026 00:00 - 12.08.2026 16:24
Період завантаження договору:
18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴35 067.83 Канцелярські товари