-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярські товари
Оголошено тендер
42 081.40
UAH
Номер:
187ef5dd04f04c828e0d31502e29ea04
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-27-011364-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03491091
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Жилянська, будинок 47 Б
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Замовник:
КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03491091
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Жилянська, будинок 47 Б
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Очікувана вартість:
42 081.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Канцелярські товари
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм п. 10 Постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) на підставі наявної потреби. Очікувана вартість предмета закупівлі зазначена з урахуванням податку на додану вартість, так як операція з постачання такого предмета закупівлі (товарів) підлягає оподаткуванню податком на додану вартість відповідно до законодавства України.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.07.2026 15:52
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється з метою забезпечення працівників Київського міського центру зайнятості канцелярськими товарами, необхідними для оформлення документів та належного виконання службових обовязків
-
Дата публікації:
27.07.2026 15:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
ОписБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів) - Кошти Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Сума42 081.40 UAH