-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-004922-a
Торги не відбулися
2 006 469.65
UAH без ПДВ
Номер:
770aa547c730468eb0a1505717a39271
Внутрішній номер закупівлі:
29985355
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-004922-a
Замовник:
ЗЗСО "Залаззівський ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23017150
-
Адреса:
44244, Україна, Волинська область, Залаззя, вул.Молодіжна 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пилипчук Наталія Йосипівна +380672722719 scool_zalazzya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 006 469.65 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 12:20 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 12:20 - 12.08.2026 15:00
Аукціон:
з 13.08.2026 14:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 006 469.65 Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років