-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Оголошено тендер
2 006 469.65
UAH
Номер:
bdc8bcd3c40447c483bd1b1b90d40118
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-003022-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЗЗСО "Залаззівський ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23017150
-
Адреса:
44244, Україна, Волинська область, Залаззя, вул.Молодіжна 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЗЗСО "Залаззівський ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23017150
-
Адреса:
44244, Україна, Волинська область, Залаззя, вул.Молодіжна 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 006 469.65 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
04.08.2026 10:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років
Кількість
7268 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років
Кількість
14536 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Кількість
4661 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗалаззя
Сума602 343.63 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗалаззя
Сума1 404 126.02 UAH