-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Прокат підіймальних кранів із оператором
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-004718-a
Торги не відбулися
173 650.00
UAH без ПДВ
Номер:
d448bd228f104c9186b0b58d3c4ea6de
Внутрішній номер закупівлі:
29985159
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-004718-a
Замовник:
КП "ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ БАГАЧЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14199608
-
Адреса:
20251, Україна, Черкаська область, Багачеве, Франка, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Куделя Людмила Іванівна +380474062056 kptmzakupki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
173 650.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 12:59 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 12:59 - 12.08.2026 01:00
Аукціон:
з 13.08.2026 15:20
Період кваліфікації:
12.08.2026 01:00 - 20.08.2026 14:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴173 650.00 Прокат підіймальних кранів із оператором