• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Прокат підіймальних кранів із оператором

Оголошено тендер

208 380.00 UAH
Номер: b16a164003db4c059eb15e3be384d57d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-004805-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ БАГАЧЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Замовник: КП "ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ БАГАЧЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Очікувана вартість: 208 380.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Прокат підіймальних кранів із оператором
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором
Дата опублікування: 04.08.2026 11:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума208 380.00 UAH