-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з облаштування майданчиків для роздільного збирання побутових відходів на теріторії Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області за кодом ДК 021:2015 - 45450000-6
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-003234-a
Торги не відбулися
2 370 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
b1f1216d564d4e318dced5f681298f64
Внутрішній номер закупівлі:
29983674
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-003234-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" КИСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45604074
-
Адреса:
15530, Україна, Чернігівська область, Чернігівський р-н, село Вознесенське, вул.Центральна, будинок 43Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександр Лаврищев +380937649109 kiselivka_kp_blagoustriy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 370 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 11:11 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 11:11 - 12.08.2026 11:04
Аукціон:
з 13.08.2026 12:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 370 000.00 Послуги з облаштування майданчиків для роздільного збирання побутових відходів на теріторії Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області за кодом ДК 021:2015 - 45450000-6