• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з облаштування майданчиків для роздільного збирання побутових відходів на теріторії Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області за кодом ДК 021:2015 - 45450000-6

Оголошено тендер

2 844 000.00 UAH
Номер: c2afa66862a546d6b3507b6d77234ef2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-003987-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" КИСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" КИСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 2 844 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з облаштування майданчиків для роздільного збирання побутових відходів на теріторії Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області за кодом ДК 021:2015 - 45450000-6
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 04.08.2026 11:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8330 - Інша діяльність у сфері екології та охорони природних ресурсів
Адміністративно-територіальна класифікаціяВознесенське
Сума2 844 000.00 UAH