-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт зливостічної мережі покрівлі житлового будинку № 3 на вулиці Біличанській в Святошинському районі м. Києва
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-002840-a
Торги не відбулися
81 739.17
UAH без ПДВ
Номер:
bb57ec51bd8c424ca9ff2e6f3caf33ae
Внутрішній номер закупівлі:
29983276
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-002840-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39607507
-
Адреса:
03134, Україна, Київська область, Київ, 03182, м. Київ, Святошинський район, вул. Симиренка, буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоненко Андрій Олексійович 380444540166 kk_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
81 739.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 10:55 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 10:55 - 12.08.2026 18:00
Аукціон:
з 13.08.2026 13:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴81 739.17 Поточний ремонт зливостічної мережі покрівлі житлового будинку № 3 на вулиці Біличанській в Святошинському районі м. Києва