• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт зливостічної мережі покрівлі житлового будинку № 3 на вулиці Біличанській в Святошинському районі м. Києва

Оголошено тендер

98 087.00 UAH
Номер: 598ab0e0c96643e093c850827fd3a29f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-003586-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Очікувана вартість: 98 087.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт зливостічної мережі покрівлі житлового будинку № 3 на вулиці Біличанській в Святошинському районі м. Києва
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Дата опублікування: 04.08.2026 10:51

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт зливостічної мережі покрівлі житлового будинку № 3 на вулиці Біличанській в Святошинському районі м. Києва
Код ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума98 087.00 UAH