• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт об’єднаних мереж пожежогасіння та холодного водопостачання житлового будинку № 1 на Святошинській площі в Святошинському районі м. Києва

Торги не відбулися

572 201.67 UAH без ПДВ
Номер: 9b010b03a4b04356bd10374deba18077
Внутрішній номер закупівлі: 29983117
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-04-002679-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Контактна особа: Антоненко Андрій Олексійович 380444540166 kk_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 572 201.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.08.2026 10:49 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.08.2026 10:49 - 12.08.2026 18:00
Аукціон: з 13.08.2026 12:13

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴572 201.67 Поточний ремонт об’єднаних мереж пожежогасіння та холодного водопостачання житлового будинку № 1 на Святошинській площі в Святошинському районі м. Києва