• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт об’єднаних мереж пожежогасіння та холодного водопостачання житлового будинку № 1 на Святошинській площі в Святошинському районі м. Києва

Оголошено тендер

686 642.00 UAH
Номер: be5bc437db0e4feeabac3c0ccf491370
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-003329-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Очікувана вартість: 686 642.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт об’єднаних мереж пожежогасіння та холодного водопостачання житлового будинку № 1 на Святошинській площі в Святошинському районі м. Києва
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Дата опублікування: 04.08.2026 10:43

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт об’єднаних мереж пожежогасіння та холодного водопостачання житлового будинку № 1 на Святошинській площі в Святошинському районі м. Києва
Код ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума686 642.00 UAH