• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту (Закупівля емаль-дроту для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Завершена

37 225.00 UAH без ПДВ
Номер: 22f1732b9f68496688c7e6bc7affdfe7
Внутрішній номер закупівлі: 29982677
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-04-002239-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Поліщук Костянтин Олександрович 380569555363 k.polishchuk@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 37 225.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.08.2026 10:34 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.08.2026 10:34 - 12.08.2026 00:00
Аукціон: з 12.08.2026 13:34
Період кваліфікації: 12.08.2026 00:00 - 13.08.2026 15:19
Період завантаження договору: 19.08.2026 00:00 - 29.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴37 225.00 Закупівля емаль-дроту для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"