• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту (Закупівля емаль-дроту для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Оголошено тендер

44 670.00 UAH
Номер: b86476dd9adb4be893f27795baa5d181
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-25-013669-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 44 670.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту (Закупівля емаль-дроту для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Примітки: №344-26 від 25.06.2026 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування: 25.06.2026 16:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума44 670.00 UAH