-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів, учнів пільгових категорій Бучанського ліцею №4 Бучанської міської ради Київської області (кейтеринг)»
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-011505-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон до початку аукціону залишилася година
-
Пропозиції
розглянуто
Аукціон
до початку аукціону залишилася година
8 486 796.80
UAH без ПДВ
Номер:
cf807ed95d9c44f5bd8afe46c70fdf13
Внутрішній номер закупівлі:
29979949
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-011505-a
Замовник:
Бучанський ліцей №4
×
-
Код ЄДРПОУ:
24884707
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, м. Буча, вул.Енергетиків, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Піддубна Наталія Миколаївна 380934297656 juli260195@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 486 796.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 19:35 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 19:35 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
з 01.09.2026 13:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 486 796.80 ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів, учнів пільгових категорій Бучанського ліцею №4 Бучанської міської ради Київської області (кейтеринг)»