-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій Бучанського ліцею №4 Бучанської міської ради Київської області (кейтеринг)»
Оголошено тендер
8 486 796.80
UAH
Номер:
950ba6a9857c4600965609ebf53003e3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-014226-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Бучанський ліцей №4
×
-
Код ЄДРПОУ:
24884707
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, м. Буча, вул.Енергетиків, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Бучанський ліцей №4
×
-
Код ЄДРПОУ:
24884707
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, м. Буча, вул.Енергетиків, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
8 486 796.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій Бучанського ліцею №4 Бучанської міської ради Київської області (кейтеринг)»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.08.2026 17:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВК 0611021 "Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету"
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1020 - Надання загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБучанська
Сума4 164 728.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума4 322 068.80 UAH