-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації одноразового харчування учнів Кричильського ліцею імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-011495-a
Торги не відбулися
756 979.60
UAH без ПДВ
Номер:
b3466a76b7974a49bed557fb0ce028a8
Внутрішній номер закупівлі:
29979941
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-011495-a
Замовник:
КРИЧИЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЛЕОНІДА КУЛІША-ЗІНЬКІВА САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13982524
-
Адреса:
34530, Україна, Рівненська область, c. Кричильськ, вул. Шевченка, буд. 192
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександра БОРОДАВКА +380967432393 buh_znz_krychilsk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
756 979.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 19:12 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 19:12 - 11.08.2026 00:00
Аукціон:
з 11.08.2026 14:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴756 979.60 Послуги з організації одноразового харчування учнів Кричильського ліцею імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області