-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації одноразового харчування учнів Кричильського ліцею імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Оголошено тендер
756 979.60
UAH
Номер:
910299fcc78b467881b05d84cbb858c5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-014316-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КРИЧИЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЛЕОНІДА КУЛІША-ЗІНЬКІВА САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13982524
-
Адреса:
34530, Україна, Рівненська область, c. Кричильськ, вул. Шевченка, буд. 192
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КРИЧИЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЛЕОНІДА КУЛІША-ЗІНЬКІВА САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13982524
-
Адреса:
34530, Україна, Рівненська область, c. Кричильськ, вул. Шевченка, буд. 192
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
756 979.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації одноразового харчування учнів Кричильського ліцею імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Примітки:
звільнено від оподаткування ПДВ відповідно до статті 197 Податкового кодексу України.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.08.2026 17:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписОплата послуг здійснюється з урахуванням розмежування джерел фінансування, а саме: вартість продуктів харчування здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету, інші складові вартості послуги – за рахунок коштів місцевого бюджету.
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяСарненська
Сума756 979.60 UAH