-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги організації одноразового харчування учнів Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-011411-a
Торги не відбулися
1 327 590.00
UAH без ПДВ
Номер:
0bf55be6efe741db8181efdc01104431
Внутрішній номер закупівлі:
29979860
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-011411-a
Замовник:
Цепцевицький ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22567629
-
Адреса:
34578, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н., село Цепцевичі, вулиця Центральна, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Поліщук Олександр Валерійович 380967678048 Z_cepcevichi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 327 590.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 18:51 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 18:51 - 11.08.2026 00:00
Аукціон:
з 11.08.2026 13:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 327 590.00 Послуги організації одноразового харчування учнів Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.