-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги організації одноразового харчування учнів Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради.
Оголошено тендер
1 327 590.00
UAH
Номер:
803a6b8a88d443d4acd320720758c3ca
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-014399-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Цепцевицький ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22567629
-
Адреса:
34578, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н., село Цепцевичі, вулиця Центральна, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Цепцевицький ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22567629
-
Адреса:
34578, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н., село Цепцевичі, вулиця Центральна, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 327 590.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги організації одноразового харчування учнів Цепцевицького ліцею Сарненської міської ради.
Примітки:
Звільнено від оподаткування ПДВ відповідно до статті 197 Податкового кодексу України.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.08.2026 18:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЦепцевичі
Сума436 590.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписКошти державного бюджету (субвенція)
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума891 000.00 UAH