-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги організації гарячого харчування для учнів 1,4 класів , послуги організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів, що належить до числа пільгових категорій дітей Тріскинського ліцею Сарненської міської радиСарненського району Рівненської області (далі – послуги). (код ДК 021:2015 – 55510000-8 «Послуги їдалень»)(далі – послуги).
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-011276-a
Торги не відбулися
719 848.80
UAH без ПДВ
Номер:
4ed0c70a1e754287b7344cb9ae804201
Внутрішній номер закупівлі:
29979725
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-011276-a
Замовник:
Тріскинський ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
33245728
-
Адреса:
34521, Україна, Рівненська область, Сарненський район, село Тріскині, ВУЛИЦЯ Шкільна, будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бриж Валентина 380686247072 znz_triskino@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
719 848.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 18:26 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 18:26 - 11.08.2026 00:00
Аукціон:
з 11.08.2026 12:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴719 848.80 послуги організації гарячого харчування для учнів 1,4 класів , послуги організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів, що належить до числа пільгових категорій дітей Тріскинського ліцею Сарненської міської радиСарненського району Рівненської області (далі – послуги). (код ДК 021:2015 – 55510000-8 «Послуги їдалень»)(далі – послуги).