• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

послуги організації гарячого харчування для учнів 1,4 класів , послуги організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів, що належить до числа пільгових категорій дітей Тріскинського ліцею Сарненської міської радиСарненського району Рівненської області (далі – послуги). (код ДК 021:2015 – 55510000-8 «Послуги їдалень»)(далі – послуги).

Оголошено тендер

719 848.80 UAH
Номер: 6815bc3718a14b9088c82755a6abd457
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-03-014087-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Тріскинський ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Замовник: Тріскинський ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Очікувана вартість: 719 848.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: послуги організації гарячого харчування для учнів 1,4 класів , послуги організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів, що належить до числа пільгових категорій дітей Тріскинського ліцею Сарненської міської радиСарненського району Рівненської області (далі – послуги). (код ДК 021:2015 – 55510000-8 «Послуги їдалень»)(далі – послуги).
Примітки: Звільнено від оподаткування ПДВ відповідно до статті 197 Податкового кодексу України
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 03.08.2026 17:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяТріскині
Сума483 120.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТріскині
Сума236 728.80 UAH