-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів у Бучанському ліцеї №3 Бучанської міської ради Київської області (кейтеринг)»
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-011270-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 00:00)
8 887 800.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
03
год
12
хв
47
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
15416766c0bb479391ec273d7f551c2f
Внутрішній номер закупівлі:
29979719
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-011270-a
Замовник:
Бучанський ліцей № 3 Бучанської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25897592
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, вулиця Вокзальна, будинок 46А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Садова Катерина 380936025912 tendernvk3bucha@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 887 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 18:16 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 18:16 - 02.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.08.2026 18:16 - 30.08.2026 00:00
Аукціон:
з 02.09.2026 11:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 887 800.00 ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів у Бучанському ліцеї №3 Бучанської міської ради Київської області (кейтеринг)»