-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів у Бучанському ліцеї №3 Бучанської міської ради Київської області (кейтеринг)»
Оголошено тендер
8 887 800.00
UAH
Номер:
8874fb15cbc64eabba19e2a1d584dcb0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-014089-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Бучанський ліцей № 3 Бучанської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25897592
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, вулиця Вокзальна, будинок 46А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Бучанський ліцей № 3 Бучанської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25897592
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, вулиця Вокзальна, будинок 46А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
8 887 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів у Бучанському ліцеї №3 Бучанської міської ради Київської області (кейтеринг)»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.08.2026 17:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів (кейтеринг)
Кількість
32340 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з організації харчування учнів 5-9 класів (кейтеринг)
Кількість
44460 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з організації харчування учнів 10-11 класів (кейтеринг)
Кількість
10200 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВК 0611021 "Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету"
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБучанська
Сума3 991 200.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВК 0611702 "Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам"
Код класифікації видатківКПК-2025:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума4 896 600.00 UAH