-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:33690000-3 Лікарські засоби різні (Тест ПЛР Xpert ВІЛ-1 Вірусне навантаження ХС (Xpert HIV-1 Viral Load XC), 10 тестів, або еквівалент, Тест ПЛР Xpert ВІЛ-1 Куал XC (Xpert HIV-1 Qual XC), 10 тестів, або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-011083-a
НК 031:2024:W01050301: ІМУНОЛОГІЯ/ТЕСТ НА НУКЛЕЇНОВІ КИСЛОТИ
Завершена
49 816 692.68
UAH без ПДВ
Номер:
fedec36a86c3463f92aea5a71d8eae89
Внутрішній номер закупівлі:
29979531
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-011083-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Брущенко +380671344281 l.brushchenko@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
49 816 692.68 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 17:29 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 17:29 - 14.08.2026 10:00
Аукціон:
з 17.08.2026 13:41
Період кваліфікації:
14.08.2026 10:00 - 19.08.2026 15:43
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴49 816 692.68 ДК 021:2015:33690000-3 Лікарські засоби різні (Тест ПЛР Xpert ВІЛ-1 Вірусне навантаження ХС (Xpert HIV-1 Viral Load XC), 10 тестів, або еквівалент, Тест ПЛР Xpert ВІЛ-1 Куал XC (Xpert HIV-1 Qual XC), 10 тестів, або еквівалент)