-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тест ПЛР Xpert ВІЛ-1 Вірусне навантаження ХС (Xpert HIV-1 Viral Load XC), 10 тестів, або еквівалент, Тест ПЛР Xpert ВІЛ-1 Куал XC (Xpert HIV-1 Qual XC), 10 тестів, або еквівалент
Оголошено тендер
53 303 861.16
UAH
Номер:
0d6827e5679b4df2ae6b693aece1b4ae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-013174-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42574629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
53 303 861.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тест ПЛР Xpert ВІЛ-1 Вірусне навантаження ХС (Xpert HIV-1 Viral Load XC), 10 тестів, або еквівалент, Тест ПЛР Xpert ВІЛ-1 Куал XC (Xpert HIV-1 Qual XC), 10 тестів, або еквівалент
Примітки:
НК 031:2024:W01050301: ІМУНОЛОГІЯ/ТЕСТ НА НУКЛЕЇНОВІ КИСЛОТИ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
НК 024:2023:
62052 ВІЛ1/ВІЛ2/ вірус гепатиту C/ вірус гепатиту B, нуклеїнова кислота IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз нуклеїнових кислот
Дата опублікування:
03.08.2026 16:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тест ПЛР Xpert ВІЛ-1 Вірусне навантаження ХС (Xpert HIV-1 Viral Load XC), 10 тестів, або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
62052 ВІЛ1/ВІЛ2/ вірус гепатиту C/ вірус гепатиту B, нуклеїнова кислота IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз нуклеїнових кислот
Кількість
3836 одиниця
Період постачання
(не задано)
Тест ПЛР Xpert ВІЛ-1 Куал XC (Xpert HIV-1 Qual XC), 10 тестів, або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
62052 ВІЛ1/ВІЛ2/ вірус гепатиту C/ вірус гепатиту B, нуклеїнова кислота IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз нуклеїнових кислот
Кількість
258 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301400 - Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру
Сума53 303 861.16 UAH