• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Мийні засоби згідно коду ДК 021:2015 - 39830000-9 - Продукція для чищення

Закупівля здійснюється для задоволення потреби протягом 2026 року відповідно Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VІIІ (далі – Закон), Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Постанова).

Завершена

1 363 746.67 UAH без ПДВ
Номер: f287a2a30dc242929b2a2aeb98f74a44
Внутрішній номер закупівлі: 29978918
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-03-010468-a   
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Контактна особа: Ковтун Тетяна Василівна 380442398737 tetianatender1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 363 746.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.08.2026 16:44 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.08.2026 16:44 - 11.08.2026 00:00
Аукціон: з 11.08.2026 11:05
Період кваліфікації: 11.08.2026 00:00 - 12.08.2026 13:30
Період завантаження договору: 18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 363 746.67 Мийні засоби згідно коду ДК 021:2015 - 39830000-9 - Продукція для чищення