• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мийні засоби згідно коду ДК 021:2015 - 39830000-9 - Продукція для чищення

Оголошено тендер

1 636 496.00 UAH
Номер: 996959b1532f45549ee3ad95e0dd5001
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-03-013231-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Очікувана вартість: 1 636 496.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мийні засоби згідно коду ДК 021:2015 - 39830000-9 - Продукція для чищення
Примітки: Закупівля здійснюється для задоволення потреби протягом 2026 року відповідно Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VІIІ (далі – Закон), Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Постанова).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Дата опублікування: 03.08.2026 16:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 636 496.00 UAH