• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Багатофункціональні пристрої згідно коду ДК 021:2015:30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку

Торги не відбулися

58 750.00 UAH без ПДВ
Номер: 5d6f6bfd1a2c462c86791f6516c10d7a
Внутрішній номер закупівлі: 29978151
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-03-009707-a   
Замовник: Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
Контактна особа: Півень Людмила Петрівна 380982782460 Ljuda_t@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 58 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.08.2026 16:12 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.08.2026 16:12 - 11.08.2026 00:00
Аукціон: з 11.08.2026 15:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴58 750.00 Багатофункціональні пристрої згідно коду ДК 021:2015:30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку