-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої згідно коду ДК 021:2015:30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Оголошено тендер
70 500.00
UAH
Номер:
5eb49bcf041744a18118e2ba466281a3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-011818-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37197102
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, Чорнобиль, вул. КІРОВА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37197102
-
Адреса:
07270, Україна, Київська область, Чорнобиль, вул. КІРОВА, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
70 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Багатофункціональні пристрої згідно коду ДК 021:2015:30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Дата опублікування:
03.08.2026 15:49
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля проводиться з метою організації безперебійного документообігу підприємства та заміни зношеного обладнання
-
Дата публікації:
03.08.2026 15:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
БФП Kyocera Ecosys MA3500х або еквівалент
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума70 500.00 UAH