• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів 5-11 класів Сарненського районного ліцею «Лідер» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (Кейтерингові послуги).

звільнено від оподаткування ПДВ відповідно до статті 197 Податкового кодексу України

Торги не відбулися

511 564.00 UAH без ПДВ
Номер: efceb94056f14d83bef1479b50721d79
Внутрішній номер закупівлі: 29977848
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-03-009394-a   
Замовник: САРНЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЛІЦЕЙ "ЛІДЕР" САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Тетяна Семенчук +380991450235 liceys@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 511 564.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.08.2026 16:00 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.08.2026 16:00 - 11.08.2026 00:00
Аукціон: з 11.08.2026 11:47

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴511 564.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 5-11 класів Сарненського районного ліцею «Лідер» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (Кейтерингові послуги).