-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 5-11 класів Сарненського районного ліцею «Лідер» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (Кейтерингові послуги).
Оголошено тендер
511 564.00
UAH
Номер:
eadc6ae14053470fabe6cfbbc4569071
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-010896-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
САРНЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЛІЦЕЙ "ЛІДЕР" САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31620211
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, м. Сарни, вул. Технічна, буд. 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
САРНЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЛІЦЕЙ "ЛІДЕР" САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31620211
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, м. Сарни, вул. Технічна, буд. 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
511 564.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів 5-11 класів Сарненського районного ліцею «Лідер» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (Кейтерингові послуги).
Примітки:
звільнено від оподаткування ПДВ відповідно до статті 197 Податкового кодексу України
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.08.2026 15:22
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
зміни до додатку 1 до Протоколу уповноваженої особи №308 від 03.08.2026 р.
-
Дата публікації:
03.08.2026 16:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСарненський
Сума168 232.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписПостанова КМУ від 1 липня 2026 р. № 869 "Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти у 2026 році".
Код класифікації видатківКПК-2026:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума343 332.00 UAH