-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автозапчастини
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-009335-a
Завершена
1 805 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
be28a0ef0f4e428ba8d033d197c11018
Внутрішній номер закупівлі:
29977784
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-009335-a
Замовник:
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05424874
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго +380362694239 tender@roe.vsei.ua https://www.roe.vsei.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 805 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 15:58 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 15:58 - 11.08.2026 00:00
Аукціон:
з 11.08.2026 11:03
Період кваліфікації:
11.08.2026 00:00 - 12.08.2026 13:23
Період завантаження договору:
18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 805 000.00 Автозапчастини