-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автозапчастини
Оголошено тендер
2 166 000.00
UAH
Номер:
783c6d31bd50460288d5049b258bf40b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-011792-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05424874
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05424874
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 166 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автозапчастини
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Дата опублікування:
03.08.2026 15:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 166 000.00 UAH