• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Георгія Тарасенка, 39. Коригування (45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація)

Завершена

13 525 312.00 UAH без ПДВ
Номер: e9b87d11522841739498cb69802ab4da
Внутрішній номер закупівлі: 29977101
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-03-008649-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З БЛАГОУСТРОЮ, ВІДБУДОВИ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Вікторія Іванова 380577252879 ivanovavv02051962@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 13 525 312.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.08.2026 15:36 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.08.2026 15:36 - 19.08.2026 00:00
Аукціон: з 19.08.2026 13:49
Період кваліфікації: 19.08.2026 00:00 - 21.08.2026 13:56
Період завантаження договору: 27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴13 525 312.00 Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Георгія Тарасенка, 39. Коригування (45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація)