-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Георгія Тарасенка, 39. Коригування (45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація)
Оголошено тендер
16 230 374.40
UAH
Номер:
8bc8b6ec57f249e8a2974d7322d1638c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-007218-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ З БЛАГОУСТРОЮ, ВІДБУДОВИ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058516
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, МАЙДАН КОНСТИТУЦІЇ, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З БЛАГОУСТРОЮ, ВІДБУДОВИ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058516
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, МАЙДАН КОНСТИТУЦІЇ, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
16 230 374.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Георгія Тарасенка, 39. Коригування (45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування:
03.08.2026 13:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти бюджету Харківської міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяХарків
Сума16 230 374.40 UAH