• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років

Торги не відбулися

2 146 203.90 UAH без ПДВ
Номер: 38358b22c2b14f2c89aef3e8d33dcb01
Внутрішній номер закупівлі: 29976472
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-03-008013-a   
Замовник: Заклад загальної середньої освіти "Седлищенський ліцей" Любешівської селищної ради
Контактна особа: Струк Жанна Олександрівна +380996210442 sedlysche@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 146 203.90 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.08.2026 15:17 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.08.2026 15:17 - 12.08.2026 12:00
Аукціон: з 13.08.2026 15:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 146 203.90 Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років