• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років

Оголошено тендер

2 146 203.90 UAH
Номер: 97239f18109749edb4c260e637602529
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-03-009307-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Заклад загальної середньої освіти "Седлищенський ліцей" Любешівської селищної ради
Замовник: Заклад загальної середньої освіти "Седлищенський ліцей" Любешівської селищної ради
Очікувана вартість: 2 146 203.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до потреби на очікувану вартість на 2026 рік * Операції з надання послуг з харчування дітей у закладах освіти звільняються від оподаткування податком на додану вартість (ПДВ) згідно з підпунктом «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 03.08.2026 14:38

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 9813 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 12656 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 6044 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяСедлище
Сума1 502 290.73 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСедлище
Сума643 913.17 UAH