• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Мастильні засоби (Самбірське надлісництво)

Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%. З метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій, учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 3 дні назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 3 дні назад

832 318.47 UAH без ПДВ
Номер: 8061d664d9464fd2acc02ba092122f6c
Внутрішній номер закупівлі: 29975690
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-03-007246-a   
Замовник: ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Степан Зоряна Михайлівна 380958257312 zoriana.stepan@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 832 318.47 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.08.2026 14:44 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.08.2026 14:44 - 12.08.2026 17:00
Аукціон: 13.08.2026 15:21 - 13.08.2026 15:56
Період кваліфікації: 13.08.2026 15:56 - 31.08.2026 10:29
Період завантаження договору: 06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴832 318.47 Мастильні засоби (Самбірське надлісництво)