-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні засоби (Самбірське надлісництво)
Оголошено тендер
998 782.16
UAH
Номер:
420180868d744b2eb6414388ffb59446
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-004127-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45554542
-
Адреса:
88017, Україна, Закарпатська область, Ужгород, м. Ужгород, вул. Собранецька, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
998 782.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мастильні засоби (Самбірське надлісництво)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засоби
Дата опублікування:
03.08.2026 11:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума998 782.16 UAH