• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Аналізатор якості електроенергії

Більш детальна інформація та проект договору розміщено в тендерній документації.

Торги не відбулися

141 200.00 UAH без ПДВ
Номер: 036841df54594602a7d1942dba634b3d
Внутрішній номер закупівлі: 29975541
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-03-007091-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Антон Рибалко 380444654643 ribalko_ao@sw.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 141 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.08.2026 14:39 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.08.2026 14:39 - 11.08.2026 00:00
Аукціон: з 11.08.2026 15:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴141 200.00 Аналізатор якості електроенергії