• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Аналізатор якості електроенергії

Оголошено тендер

169 440.00 UAH
Номер: cac382fe15c144b7af5ae6988dda6cf5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-03-008759-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 169 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Аналізатор якості електроенергії
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин
Дата опублікування: 03.08.2026 14:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума169 440.00 UAH