• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-25-51 /М-02/ - Заньки на ділянці км 4+000 – км 5+937 (окремими ділянками) (45233142-6 Ремонт доріг)

Категорія замовників: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої Ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області, 14005 м.Чернігів, вул.Київська,17, код ЄДРПОУ 25901106. Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо Учасником повинні бути складені українською мовою .

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 6 днів назад

1 159 085.00 UAH без ПДВ
Номер: 2a975a30fcc44f5da655868a9c80837d
Внутрішній номер закупівлі: 29975424
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-03-006973-a   
Замовник: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області
Контактна особа: Шамигіна Людмила Едуардівна 380462651260 shamihina.le@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 159 085.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.08.2026 15:13 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.08.2026 15:13 - 18.08.2026 16:00
Аукціон: з 19.08.2026 15:36
Період кваліфікації: 18.08.2026 16:00 - 24.08.2026 09:25
Період завантаження договору: 30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 159 085.00 Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-25-51 /М-02/ - Заньки на ділянці км 4+000 – км 5+937 (окремими ділянками) (45233142-6 Ремонт доріг)