• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-25-51 /М-02/ - Заньки на ділянці км 4+000 – км 5+937 (окремими ділянками) (45233142-6 Ремонт доріг)

Оголошено тендер

1 390 902.00 UAH
Номер: 73fce0043642409a8f6182e91c877ac1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-03-008864-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області
Замовник: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області
Очікувана вартість: 1 390 902.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-25-51 /М-02/ - Заньки на ділянці км 4+000 – км 5+937 (окремими ділянками) (45233142-6 Ремонт доріг)
Примітки: Категорія замовників: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої Ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області, 14005 м.Чернігів, вул.Київська,17, код ЄДРПОУ 25901106. Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо Учасником повинні бути складені українською мовою .
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт доріг
Індекс автомобільних доріг: T-25-51 /М-02/ - Заньки
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 03.08.2026 14:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти Державного бюджету України
Код класифікації видатківКПК-2025:3111020 - Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума390 902.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти Місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВертіївка
Сума1 000 000.00 UAH