-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань Послуги з перевірки метрологічної справності, калібрування та контролю метрологічних характеристик для підтвердження придатності ЗВТ для подальшого використання Східного регіону (Дніпропетровська область, м. Дніпро)
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-005177-a
Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі вказані в Додатку 3 тендерної документації. Оцінка пропозицій проводиться електронною системою закупівель автоматично на основі єдиного критерію «Ціна пропозиції без ПДВ». Забезпечення пропозиції - не вимагається. Забезпечення виконання договору про закупівлю - не вимагається.
Завершена
24 693.05
UAH без ПДВ
Номер:
c8e155888fa14403a27d764310a84921
Внутрішній номер закупівлі:
29973632
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-005177-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Осинський Олександр 380577302676 OSYNSKYY.OV@UA.ENERGY
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
24 693.05 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 13:09 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 13:09 - 11.08.2026 10:00
Аукціон:
з 12.08.2026 12:56
Період кваліфікації:
11.08.2026 10:00 - 14.08.2026 14:51
Період завантаження договору:
20.08.2026 00:00 - 30.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 693.05 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань Послуги з перевірки метрологічної справності, калібрування та контролю метрологічних характеристик для підтвердження придатності ЗВТ для подальшого використання Східного регіону (Дніпропетровська область, м. Дніпро)