-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевірки метрологічної справності, калібрування та контролю метрологічних характеристик для підтвердження придатності ЗВТ для подальшого використання Східного регіону (Дніпропетровська область, м. Дніпро)
Оголошено тендер
29 631.66
UAH
Номер:
84061374871243d0906a361d8871abdb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-002634-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
29 631.66 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з перевірки метрологічної справності, калібрування та контролю метрологічних характеристик для підтвердження придатності ЗВТ для подальшого використання Східного регіону (Дніпропетровська область, м. Дніпро)
Примітки:
23-297012-26
Уповноважена особа - Шульга А.Ю.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування:
03.08.2026 10:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума29 631.66 UAH