• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з сервісного обслуговування Cobas C311)

Завершена

16 750.00 UAH без ПДВ
Номер: 7b424fb671f346d7a3d8822372d059d9
Внутрішній номер закупівлі: 29972961
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-03-004508-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
Контактна особа: Сорокун Оксана Вікторівна +380996673110 zakupkazttender@gmail.com https://zhokl.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 16 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.08.2026 12:40 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.08.2026 12:40 - 11.08.2026 09:00
Аукціон: з 12.08.2026 12:15
Період кваліфікації: 11.08.2026 09:00 - 12.08.2026 12:00
Період завантаження договору: 18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴16 750.00 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з сервісного обслуговування Cobas C311)