-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з сервісного обслуговування Cobas C311)
Оголошено тендер
20 100.00
UAH
Номер:
b81090de0fdd4ce0ab2aff183ce8164d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-005883-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
20 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з сервісного обслуговування Cobas C311)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.08.2026 12:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описабо кошти НСЗУ
Сума20 100.00 UAH